09120984035 charterbelit@gmail.com

تور بالی

بلیط چارتر تور بالی

تور بالی

ارسال شده توسط charter724

تور بالی

برای اطلاع از قیمتها و رزرو تور بالی  به کانال تلگرام چیپ چارتر بپیوندید.

بالی جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم ‏پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده و مثل بسیاری از جزایر دیگر اندونزی، ‏دنیای مخصوص به خودش را دارد. دنیایی که این نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان قرار داده است. ‏این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سال های اخیر بدلیل ‏رشد فراوان صنعت توریست بسیاری ازاسترالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند‎.‎ ‏‏

 بیراه نگفته ایم اگر بگوییم که جزیره بالی پر از خصائل منحصربه‌فردی است که آن را از دیگر نقاط دنیا متمایز می سازد. بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار گرفته است. فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود 2 ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه ، کوالالامپور ویا سنگاپور حدود 15 ساعت می باشد.

از آنجا که بالی از مهمترین مقاصد گردشگری اندونزی و جهان است دارای تنوع بسیار بی نظیری از اقامتگاه ها از هتل های معتبر ۵ ستاره تا ویلاها و خانه های بومی است. پس شما هرگز دغدغه انتخاب محلی برای استراحت نخواهید داشت.

مهم ترین جاذبه‌های گردشگری بالی

پارک آبی ‏Waterbom Bali، غواصی و تفریحات زیر آبی،معبد ‏Besakih ‏‏،معبد ‏Tanah Lot .‏‏ ‏‎

‏ ‏

  • فوریه 20, 2017