09120984035 charterbelit@gmail.com

تور اصفهان

بلیط چارتر تور اصفهان

تور اصفهان

ارسال شده توسط charter724

تورهوایی اصفهان (شامل پرواز و هتل)

برای  اطلاع از قیمتها و رزرو تور اصفهان به کانال تلگرام بلیت چارتر بپیوندید.

تور اصفهان

تورهای اصفهان شمال پرواز و هتل می‌باشد. که هتل‌ها در سطح هتل اپارتمان دو ستاره تا  هتل‌های پنج ستاره  است. شهر اصفهان با انتخاب شدن به عنوان نخستین پایتخت فرهنگی کشورهای اسلامی در سال 2005 در میان مردم این کشورها بیش از پیش مشهور گشته و گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. این شهر از لحاظ صنایع دستی مهمترین شهر کشور به شمار می آید که بیشتر صنایع دستی کشور اعم از قلم کاری، خاتم کاری، ترمه و… در آن تولید می شود و گردشگرانی که مشتاق به تهیه سوغات ایرانی هستند تقریبا صنایع دستی و سوغاتی های تمام نقاط ایران را در حاشیه میدان نقش جهان و در بازار قدیمی اصفهان می توانند تهیه کنند. 

در توصیف شهر اصفهان از لحاظ گردشگری می‌توان به همین بسنده کرد که به عنوان نصف جهان لقب گرفته است . تعداد جاذبه‌های گردشگری تاریخی در این شهر بسیار است که ما مهمترین آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. 

هتل عباسی بهترین هتل  در صفهان می‌باشد. هتل عباسی اصفهان کهن ترین هتل جهان، یکی از بزرگترین هتل های ایران و شهر اصفهان است.  هتل شاه عباسی   از نظر سبک و معماری  را براستی می توان  موزه نامید .این هتل در سال 1106 هجری قمری به دستور سلطان حسین صفوی ساخته شده است. 

تور اصفهان

مهم ترین جاذبه های گردشگری اصفهان

میدان نقش جهان. باغ گل‌ها. باغ پرندگان. رودخانه زاینده رود. کوه صفه. میدان نقش جهان. سی و سه پل. چهل ستون. حمام شیخ بهایی. پل خواجو. 

اصفهان- تور اصفهان – گردشگری- تور داخلی- تور خارجی- تور نوروز96- تور نوروزی

 

  • فوریه 19, 2017