09120984035 charterbelit@gmail.com

جاذبه تاریخی خارجی

بلیط چارتر جاذبه تاریخی خارجی

دور دنیا

جاذبه تاریخی خارجی

ارسال شده توسط charter724

بناهای فرهنگی و تاریخی در هر کشور نشان دهنده هویت تمدنی و تاریخی آن کشور است و وجود این آثار به عنوان یک سرمایه مهم فرهنگی مورد توجه است. از بین  10 کشور دنیا که دارای بیشترین اثرتاریخی ،فرهنگی ثبت شده در فهرست جهانی یونسکو هستند ،4کشور اول یعنی ایتالیا، اسپانیا، آلمان و فرانسه در قاره اروپا قرار دارد . اروپا مملو از ساختمان ها و سازه های تاریخی و فرهنگی با قدمت بالا است. این ساختمان ها و سازه ها تنها مختص شهرهایی مانند آتن و یا رم نیستند بلکه بسیاری از شهرهای دیگر در اروپا نیز خانه میراث فرهنگی و تاریخی بسیاری در این قاره هستند . 

در ادامه به معرفی  مهمترین و جذابترین آثار تاریخی و فرهنگی دنیا که قدمت زیادی دارند و از لحاظ ارزش مادی و معنوی جزء برترین ها هستند میپردازیم.

قلعه پراگ

پراگ از جمله جاهاییست که به نظر می رسد درست از وسط یک داستان افسانه ای خارج شده است. پایتخت جمهوری چک پر از زیبایی بی نظیر است.  یکی از جاذبه های پراگ قلعه است.  قلعه پراگ‏ مجموعه ای از کاخ هایی که از قرن نهم وجود داشته اند.

قلعه پراگ گردشگری جمهوری چک

این قلعه بزرگترین قلعه‌ی باستانی دنیا در مرتفع‌ترین بخش شهر که در داستان‌های نویسنده‌ مشهور اهل پراگ، فرانتس کافکا هم ریشه دارد.  قلعه پراگ مجموعه ای از کاخ ها، کلیساها و باغهایی است که از دورهای مختلف تاریخی به جا مانده است. کلیسای جامع سنت ویتوس(Katedrála Svatého Vita) یکی از بناهای دیدنی این ساختمان است که با معماری عالی‌، در قرن دهم میلادی به سبک گوتیک ساخته شده است.  پارک بزرگ و دلباز این مجموعه هم به اندازه‌ی ساختمان‌های آن جذاب و تماشایی است و چشم‌انداز زیبایی هم به کناره‌ی شرقی رودخانه دارد. 

قلعه پراگ گردشگری جمهوری چک بلیت چارتر زاشقفثق بلیت پرواز

http://zoraq.com گردشگری بلیت چارتر رزرو تور و هتل پرواز داخلی و خارجی در سایت belitcharter.ir

  • آوریل 26, 2017